אביב פרנקל

הרצאות(מרצים ומנחים), מרצים ומנחים, עיתונאים, מגישים(טלוויזיה וקולנוע).

אביב פרנקל

הרצאות מרתקות !!!

הצד האפל של הרשת

לא תמצאו את זה בגוגל ולא ברשתות החברתיות, אבל מתחת לאף של כולנו המחשב האישי שלכם יכול להוביל אתכם בקלות אל הצד האפל.

דארק נט, הרשת האפלה היא גן עדן לפושעים, סוטים ופסיכופטים למיניהם. המקום שבו תוכלו לרכוש סמים קשים, נשק לא חוקי, איברים להשתלה או דרכונים מזוייפים.

למעלה מ-85 אחוזים מתעבורת הרשת איננה גלויה לציבור הרחב, ובין הפושעים שמציעים לכם האקר לכל מטרה או מתנקש עוברים מאות מיליוני דולרים במטבע הרשת שאינו מותיר עקבות- הביטקוין.

הרשת היא מקום נוח שבו ניתן לזייף זהות, לסחור בפורנוגרפיה בלתי חוקית או לאתר חלקים לפצצה מלוכלכת. המהפכה הדיגיטלית שיפרה את חיי כולנו, אבל גם גרמה לכך שהפשיעה עברה דירה, כשהפושעים וחולי הנפש יכולים להתעסק בתחביבים החביבים עליהם, מהנוחות של הבית שלהם, והסטוקרים כבר לא צריכים להתחבא בשיחים, הם יכולים לשבת בארומה ללגום לאטה מקיאטו וליהנות מאינטרנט בפס רחב.

בהרצאה מרתקת וסוחפת, לוקח אתכם כתב הטכנולוגיה והחדשנות של חדשות ערוץ 10 אביב פרנקל למסע אל עבר הרשת האפלה, מקום שמאכלס מתחזים וזייפנים, סוחרי נשק וסמים ומתווכים שמוכרים בני אדם לזנות ועבדות.

 

החיים בשנת 2025

מכוניות אוטונומיות, רובוטים שעושים עבורנו את עבודות הבית ורפואה שמאבחנת את המחלות שאנחנו עלולים ללקות בהן עוד בשלב העובר.
האנושות חווה מהפכות עצומות בתוך זמן קצר, ובזכותן הילדים שנולדים היום יחצו בקלות את גיל מאה ועשרים. אבל לא רק בשורות מביא אתו העתיד הקרוב, גם מציאות של אבטלה חמורה כשמקצועות שלמים נעלמים וחורף דמוגרפי מאיים להקטין את אוכלוסיית המדינות המפותחות.
בהרצאה מרתקת וסוחפת, לוקח אתכם כתב הטכנולוגיה והחדשנות של חדשות ערוץ 10 למסע אל עבר החיים שלכם בעתיד הקרוב.

לביוגרפיה של אביב פרנקל >>