אלינור סלע

שחקנים, מחזאים(תיאטרון), שחקניות(שחקנים), מופעים(מרצים ומנחים).

אלינור סלע

מופע "אלף פנים. צחוק גדול. אמת אחת"

אלינור סלע בוגרת ניסן נתיב וזוכת מלגת קרן שרת מחזיקה באמתחתה רזומה מרשים של משחק, הנחיה, יצירה מקורית ואלתור("של מי השורה הזאת", ערוץ 10, "יום האם" ערוץ 2, "משמורת" ערוץ 2, "גאליס" ערוץ הילדים, נפגשים בשישי ערוץ 1 "עד כאן עם אורי גוטליב ויעקב כהן" YES, רבקה מיכאלי, ערוץ 2, יהורם גאון ערוץ 1,) כמו כן לאלינור פינה סאטירית בגלי צה"ל בתכניתו של מולי שפירא  בילוי נעים. המופע הייחודי (אותו גם כתבה), במהלכו היא לובשת ופושטת דמויות מהחברה הישראלית, הינו מופע יחיד של תיאטרון סטנד-אפ, שמצליח לשלב הרבה הומור וגם מסר ואמירה חברתית;

אלינור סלע היא שחקנית, יוצרת ומאלתרת מחוננת, שבזכות כשרונה הייחודי ויכולת הזיכרון הפנומנאלית, מצליחה ליצור לכל לקוח מופע שנולד במיוחד עבורו. ומלבד זאת, בשקט… בשקט… היא נטמעת בקהל, וביחד אתו היא מקשיבה לראשונה לכל מצגת, הרצאה או נאום, שמתרחשים על הבמה, ואז מגיחה מהקהל ונותנת SHOW אינטליגנטי, מצחיק וחד פעמי שנוצר ברגעים אלה ממש..  צריך לראות כדי להבין…צריך לראות כדי להאמין!

הקהל צוחק, מתרגש ובעיקר מקשיב ומתבונן בעיניים אחרות לתהליכים ולאירועים הקשורים לארגון בו הוא עובד, ולמציאות הישראלית בה הוא חי. אלינור נכנסת לכל דמות ברגישות ובדיוק שגורמים לקהל להאמין שמולו עומדת קולגה ולא שחקנית מקצועית, הנה טעימה מן התגובות הרבות:

" אלינור היקרה…חוש ההומור, האינטליגנציה, הרגישות, שילוב הפרטים האישיים והמקצועיים במופע תרמו רבות להצלחת הערב" (לשכת עורכי הדין בישראל, מחוז חיפה)

"אלינור שוב ושוב אמרו כמה היית מצוינת  וכמה לא צחקו כך. היה מעולה תודה רבה! " (עופרית סמנכלית משאבי אנוש YES)

"לאלינור! תודה עבור ערב בלתי נשכח ומרשים...הופעתך מלאת הומור ומסרים יחודיים.  שלך בידידות פרופ' אבי ריבקינד  (בי"ח הדסה עין כרם)

אלינור,
הופעת בערב חברה לכבוד פרישתו של סמנכ"ל הכספים הדגול שלנו, שרגא שרמן.
הדהמת אותנו ביכולת האילתור הבלתי נתפסת והצחקת אותנו עד דמעות! היה זה ערב בלתי נשכח, נהננו מאוד מאוד! מעל ומעבר לציפיות! כישרון נדיר!! ועכשיו באמת, איך את עושה את זה???? (רנית גל-עוז, מנהלת משאבי אנוש אלפא קוסמטיקה)

המופע נועד לאנשים חושבים שרוצים לצחוק ממקום אחר שנון, אישי וכואב. כן בכל צחוק יש אמת קטנה וכואבת… ואלינור מתחייבת בזאת לא להיעלב גם אם, אחרי הכל, בסופו של דבר תקראו לה סטנדאפיסטית…

מן העיתונות:

"מי שראה אותה על הבמה מצחיקה בטרוף ומאלתרת באופן מדהים ערב שלם, מבין שאלינור סלע היא שחקנית בעלת יכולות נדירות"  יעקב בר און

"גנבה את ההצגה הקומיקאית אלינור סלע...הקהל הריע בתשואות לכישרון הגאוני הזה..." אלי אלון

לביוגרפיה של אלינור סלע >>